Ege Plastik

Web Sitemize Hoşgeldiniz.

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

EGE PLASTİK A.Ş. kurulduğu yıldan bu yana yenilenen teknolojisi ve ar-ge faaliyetlerini  ürünlerdeki kalitesine katmıştır. Birinci kalite malzeme, işçilik ve kaliteden ödün vermeyen firmamız müşteri memnuniyetini ve müşteri isteklerini en önemli görev bilmiştir. Firmamız  imalattan satışa bütünüyle toplam kalite yönetimi ile çalışmakta ve bunu da personele verdiği aylık 30 saatlik şirket içi eğitimle desteklemektedir. 6.000 ton kapasite ile çalışan firmamız ürün yelpazesindeki UV, AF, IR katkılı sera örtüleri; palet örtüleri, endüstriyel shrink film, sulama hortumları, ağır hizmet torbaları, malç filmler, strech filmler baskılı ve baskısız brotel, takviyeli, el geçme, atlet çanta ve poşet çeşitleri, plastik torba, vakum torbaları, opp ve cpp film ambalajları ve laminasyonlu filmleriyle geniş bir portföye sahiptir. 115 kişilik deneyimli ve eğitimli kadrosuyla 2400 m2 kapalı alan ve 2000 m2 açık alandaki fabrikamız ve Yenişehir gıda çarşısındaki merkez ofisle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şirketimizin gıda sanayi için ürettiği mamuller de T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı alınmış “ Gıda ile temasta bulunan materyal “ üretimsertifikasına sahiptir.
 
Tarihçe ;  1963'den beri EGE Plastik.
EGE PLASTİK, ürün ve hizmet kalitesi , disiplinli ve istikrarlı çizgisi ile hızla büyüdü. 1963 Yılında üretime plastik ruloları manüel makinelerde torba haline getirerek başladı. 

1964 yılında sera örtüsü üretimine de başladı.

1974 yılında İtalya'dan alınan otomatik kesim makinesi üretim hattına dahil olmasıyla sektördeki en yeni teknolojiyi kullanarak, günlük bir ton torba üretimi kapasitesiyle imalatını emsallerinin on katına çıkardı. 

1986 yılında halen üretimin devam ettiği Çanakkale Cad. No: 51 Pınarbaşı adresindeki fabrika yapılıp üretime burada devam edildi.

1990 yılında satış yeri olarak başladığımız EGE Ticaret Merkezi 1203/3 sokak No: 3A Yenişehir'deki işyeri halen şirket merkezi olarak da faaliyet göstermektedir.

1996 da yüksek yoğunluklu polietilenden mamul film ve torba imalatı için yeni alınan makinelerle üretim yelpazesi genişledi. 

2004 yılında ambalaj sektörünün önemli gereksinimlerinden laminasyon makinesi üretim parkuruna katıldı. 

2006 da Ar-ge bölümünün yoğun çalışmalarıyla yeni nesil koruma ambalajlarını üretmeye başladı. 

45 yıllık tecrübesi ile Ege Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş. Türkiye nin “ Sektöründe öncü, güzide sanayi kuruluşlarına özel ürünler üreten firması “ olma yolunda kalite ve teknoloji yatırımlarına devam etti. Bu sayede müşterilerini “ ambalajda aradığı kalite ve uygun fiyatla “ buluşturdu.

İLETİŞİM

Bize Aşağıdaki Bilgiler ile Ulaşabilirsiniz

Adres

1203/3 Sok. No: 3/A Yenişehir
Konak / İzmir

Web Adresi

egeplastik.com

Telefon

+90 2324573380